Szkolny konkurs

"Konkurs wiedzy"


Dnia 12 stycznia 2005 r. podczas szkolnej zabawy noworocznej odbył się "Konkurs wiedzy"! Miał on wyłonić spośród wszystkich klas gimnazjum tę najmądrzejszą. Uczestniczyły w nim trzy najlepsze osoby z każdej klasy.

Pytania jak zawsze były trudne, ale nie dla uczniów naszej szkoły. Wymyślali je jak co roku wszyscy nauczyciele, więc uczniowie musieli wykazać się ogólną wiedzą!

Widownia wywiązała się z obowiązku, krzycząc i stresując inne klasy głupimi hasełkami. Wiadomo, że wychowawcy trzymali kciuki za swoje klasy. Ale to nic w porównaniu z tym, co zrobił nasz debilny kolega!!! Gdy odpadała jego klasa, zagroził, że wyskoczy przez okno.

Po pierwszym etapie odpadła klasa IIb, następnie odpadła Ia. W następnych pytaniach poległa Ib i IIIa. W finale zostały dwie klasy IIIb i IIa, które zacięcie walczyły o zdobycie I miejsca. Po niedługich zmaganiach IIIb okazała się najmądrzejszą klasą w szkole!!! Gratulujemy!

Konkurs ogólnie był udany, lecz nauczyciele nie byli zadowoleni z wyniku, ponieważ nie pałają zbyt wielkim uwielbie-niem do klasy IIIb. (Tak na marginesie to klasa IIIb miała sekretny plan, który polegał na wyeliminowaniu IIIa - ich najgorszego wroga).


Powrót