Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi

w Średniej Wsi


MŁODE BIESZCZADY

Zlot PTSM

W dniach 02-05 października b.r. odbył się XXXVI Wojewódzki Zlot Młodzieży PTSM w Bieszczadach. Wzięli w nim udział uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Średniej Wsi. Niestety, uczestniczyli tylko w ostatnich dwóch dniach zlotu. Ze szkoły wyruszyliśmy autobusem punkt 9, w piątek, 4 października. Pojechaliśmy na zaporę w Myczkowcach, gdzie czekaliśmy na resztę grupy – ze szkoły w Rymanowie i Krośnie. Stamtąd przeszliśmy trasą do źródełka w Zwierzyniu, gdzie odbył się pierwszy postój.

Następnie uczestnicy zlotu zakwaterowani zostali w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym. Najpierw odbyły się powyżej wymienione konkursy a następnie, uczestnicy zaprezentowali swoje piosenki turystyczne w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku. Następnego dnia wszyscy uczestnicy zebrali się w BDK-u  gdzie zostały ogłoszone wyniki konkursów. Na koniec, aby umilić nam czas,  wyróżnieni uczestnicy jeszcze raz zaprezentowali piosenki turystyczne.

Uczniowie naszego gimnazjum zajęli 4 miejsca w konkursie wiedzy o PTSM-ie, piosenki turystycznej, konkursie turystyczno-krajoznawczym, prezentacji mutimedialnej „Moja mała ojczyzna" oraz 3 miejsce w konkursie plastycznym.  

  Autorka tekstu: Zuzanna Kotyła


© 2014    Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do: WEBMASTERA