GIMNAZJUM

w Średniej WsiSto lat dla Pana konserwatora 

Głośne 100 lat odśpiewali uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w dniu 31marca 2008 r. podczas uroczystości pożegnania pana konserwatora Grzegorza Rajchla w związku z jego przejściem na emeryturę.

Pan Grzegorz przepracował w naszej szkole 20 lat, a łącznie 43 lata w różnych zakładach pracy. W  imieniu Rady Pedagogicznej, pracowników administracji i obsługi Zespołu Szkół Samorządowych w Średniej Wsi serdeczne podziękowania za długoletnią pracę na stanowisku konserwatora złożył dyrektor Janusz Skrajny.

 

 Pan dyrektor wręczył Panu Grzegorzowi Rajchlowi na zakończenie pracy zawodowej nagrodę dyrektora szkoły  przekazując jednocześnie wyrazy uznania za sumienne i  wzorowe wywiązywanie się z obowiązków pracowniczych. Najlepiej wyrażają to słowa listu gratulacyjnego:

"Panie Grzegorzu, jestem wdzięczny za trud i wysiłek włożony w budowę sali gimnastycznej w latach 1991 – 1993, dokonywanie bieżących remontów i napraw sprzętu szkolnego, dbanie o porządek i estetykę naszej szkoły. Wykonaliśmy razem wiele prac i zadań. Dla mnie osobiście było przyjemnością współpracować z Panem - fachowcem najwyższej klasy. W okresie pracy zawodowej wykonał Pan dla środowiska szkolnego kawał dobrej roboty, której wizerunkiem jest i pozostanie Firma RAJCHEL. Życzę Panu na emeryturze zasłużonego odpoczynku, radości z życia rodzinnego oraz dużo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym."

Na zakończenie uczniowie gimnazjum zaśpiewali Panu Grzegorzowi ułożoną przez siebie piosenkę.


© 2008     Publiczne Gimnazjum w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do: WEBMASTERA