Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi

w Średniej Wsi


 

Pasowanie na ucznia gimnazjum

W hawajskim klimacie i  tanecznych rytmach odbyło się w tym roku pasowanie na ucznia w naszym gimnazjum . Uroczystość poprowadzili uczniowie klasy trzeciej: Maryla Wojtanowska i Mateusz Roś. Na początku wystąpiły gorące tancerki z trzeciej klasy , jakby przybyły wprost z Hawajów. Ich dynamiczny taniec rozgrzał całą publiczność.

Następnie  znakomicie zaprezentowały się uczennice klasy  I b w tańcu nowoczesnym. Największe wrażenie  zrobił jednak popis Julity Antosz i Oli Jankowskiej z klasy I b, które wykonały opracowany przez siebie układ baletowy. Dziewczyny na co dzień tańczą w znanym wszystkim  zespole   Bieszczadzkie Żabki .

Przed pasowaniem, pierwszacy musieli wykazać się odpowiednią  wiedzą. Pytania zadawali starsi gimnazjaliści i chociaż zadania były dosyć trudne, to jednak przedstawiciele klasy I a oraz I b udzielali prawidłowych odpowiedzi.  Sprawdzian umiejętności także wykazał dobre przygotowanie najmłodszych gimnazjalistów do nauki w naszym gimnazjum. Najtrudniejsze okazało się  rozpoznanie wszystkich produktów użytych do przyrządzonej przez "Naczelnego Kucharza" gimnazjum  Krystiana Rosia specjalnej pizzy. 

Następnie, po złożonym ślubowaniu, dyrektor Janusz Skrajny pasował wszystkich pierwszaków na uczniów gimnazjum .


© 2010    Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do: WEBMASTERA