Zespół Szkół Samorządowych

w Średniej Wsi


 

Pasowanie na ucznia gimnazjum

Na "Imprezie u Zeusa" odbyło się w tym roku pasowanie na ucznia w naszym gimnazjum . Uroczystość poprowadziła uczennica klasy drugiej Weronika Kozak. Na początku wystąpili uczniowie klasy pierwszej wykazując się  umiejętnościami tanecznymi i wokalnymi.  Wysoką formę zaprezentowała Zuzia Kotyła wykonując w jednym tańcu gwiazdę, szpagat i mostek.

Przed pasowaniem, pierwszacy musieli wykazać się także odpowiednią  wiedzą. Pytania zadawali starsi gimnazjaliści i chociaż zadania były dosyć trudne, to jednak przedstawiciele klasy I  udzielali prawidłowych odpowiedzi.  Sprawdzian umiejętności także wykazał dobre przygotowanie najmłodszych gimnazjalistów do nauki w naszym gimnazjum.

 W kolejnym punkcie uroczystości doskonale zaprezentowały się dziewczyny z klasy I i II w kilkunastominutowym programie tanecznym. W zespole wystąpiły: Julita Antosz, Anita Feńczak, Aleksandra Jankowska, Zuzanna Kotyła, Weronka Kozak i Katarzyna Wąchała. Wszyscy podziwiali umiejętności  naszych tancerek nagradzając ich występ gromkimi brawami. 

Następnie, po złożonym ślubowaniu, dyrektor Janusz Skrajny pasował wszystkich pierwszaków na uczniów gimnazjum .


© 2011    Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do: WEBMASTERA