Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi

w Średniej Wsi


 

Powitanie wiosny

Dnia 21 marca w Publicznym Gimnazjum w Średniej Wsi odbyła się akademia z okazji pierwszego dnia wiosny, którą przygotował Samorząd Uczniowski.

Główną atrakcją był program „Mam talent” profesjonalnie poprowadzony przez Krystiana Rosia i Mateusza Rosia -uczniów klasy III. Słynne „trio” jury reprezentowali: Pan dyrektor Janusz Skrajny (Kuba Wojewódzki), Pani Krystyna Gąska (Małgorzata Foremniak) oraz Monika Kucharyk (Agnieszka Chylińska). Swoje talenty zaprezentowali uczniowie klas I, II i III gimnazjum. Niezwykłym zaskoczeniem był występ Amelii Giefert z klasy I szkoły podstawowej, która pięknie zaśpiewała, akompaniując sobie na gitarze. Jednak największy show pokazała  „babcia Kunegunda”, która przyjechała do nas z Dziurawej Wsi i zaprezentowała swój „przepiękny” śpiew. Pani Gąska była zachwycona oryginalnym stylem, a przede wszystkim butami tzw. gumo-filcami.

Nagrodę główną wysokości „300.00 zł” wygrała absolwentka klasy III gimnazjum Patrycja Giefert, która zaprezentowała  się w roli Michaela Jacksona. To był niesamowity występ, Patrycja oczarowała  wszystkich swoim ubiorem, śpiewem i tańcem. Drugie miejsce zajęła „Lady ZgaGa”, czyli Brygida Podstawska. Jej oryginalny strój, a przede wszystkim urok osobisty poruszył do głębi surowego Kubę. Trzecie miejsce zdobyła scenka kabaretowa „Wizyta księdza”. Ogromnym talentem wykazali się uczniowie: Patryk Matuszewski, Martyna Rząsa oraz Weronika Kozak.

Następnym punktem akademii był teleturniej „Familiada”, który wygrała drużyna „Absolwentek”. Prowadzącym był Mateusz Roś.  Ten dzień na pewno zostanie długo w pamięci wszystkich.


© 2011    Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do: WEBMASTERA