Zespół Szkół Samorządowych

w Średniej Wsi


 

Powitanie wiosny

Dnia 21 marca w Publicznym Gimnazjum w Średniej Wsi odbyła się akademia z okazji pierwszego dnia wiosny, którą przygotował Samorząd Uczniowski.

Główną atrakcją było przedstawienie "Jaś i Małgosia" wykonane w jezyku niemieckim a wyreżyserowane przez nauczycielkę języka niemieckiego Agnieszkę Jarosz. Nastepnie wystąpiła grupa taneczna, która zawitała do naszej szkoly w przerwie torne po stanach Zjednoczonych. Uczniowie świetnie się bawili przy rytmach piosenki "Sexy and J know it".  Dzień 21 marca nazywany też dniem wagarowicza i właśnie o tym był kolejny skecz.

Później wystąpily dziewczyny przygotowujace się do zawodów w aerobiku prezentując spolecznosci szkolnej swoj nowy układ. Równie ciekawie, w zwiewnych spódniczkach i kapeluszach, zaprezentowały się Anita, Weronika, Kaśka i Zuziczka w energicznym występie do utworu "Mumbo number five". Publiczność gromkimi brawami nagrodziła występ dziewczyn. Na zakończenie wszyscy aktorzy wystąpili pokazie mody prezentując najnowszą wiosenną kolekcję "Tommy Hilfigera". Ten dzień na pewno zostanie długo w pamięci  uczniów.

 

FOTO  - GALERIA


© 2012    Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do: WEBMASTERA