Zespół Szkół Samorządowych

w Średniej Wsi


 Sukces gimnazjalistek w aerobiku

 W dniu 28 marca  2014 r. drużyna dziewcząt Publicznego Gimnazjum w Średniej Wsi  wzięła udział w półfinałach wojewódzkich w aerobiku tanecznym. Zawody odbyły się w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Nasze dziewczyny zaprezentowały się znakomicie i ostatecznie zajęły szóste miejsce. Dzięki otrzymaniu "Dzikiej karty" drużyna została zakwalifikowana do finału wojewódzkiego.

Finał wojewódzki został rozegrany w dniu 11 kwietnia, także w hali MOSiR w Krośnie. Występ  naszych zawodniczek wywarł duże wrażenie na jury konkursu, które przyznało nam wysokie piąte miejsce. Jest to największy sukces sportowy w historii naszego gimnazjum. W ubiegłym roku szkolnym dużyna zajęła szóste miejsce.Tancerki do zawodów przygotował nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Kotyła. 

PÓŁFINAŁ

FINAŁ

Skład drużyny: Kinga Giefert, Zuzanna Kotyła, Alicja Kolinczat, Monika Drabik, Oliwia Iwanicka, Milena Czech, Natalia Zanewiat, Marcelina Jankowska oraz trener Dariusz Kotyła

 

Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


© 2014    Publiczne Gimnazjum w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do webmastera .