Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi

w Średniej Wsi


 

Udział w akcji "Rekord dla Niepodległej"
ogłoszonej przez MEN

W piątek 9 listopada 2018 r., w ostatnim dniu nauki przed setną rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości, nasz Zespół Szkół wziął udział w akcji "Rekord dla Niepodległej" ogłoszonej wspólnie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. Celem akcji było wspólne zaśpiewanie 4-zwrotkowego hymnu narodowego przez jak największą ilość uczniów i nauczycieli przedszkoli oraz szkół w kraju i za granicą.

Tuż przed wyznaczonym czasem wszyscy uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum oraz dzieci z przedszkola zgromadzili się na dolnym korytarzu, gdzie punktualnie o godzinie 11.11 wybrzmiały wszystkie zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego", zaśpiewane pięknie i potężnie, z niebywałym zaangażowaniem wszystkich wykonawców, jak chyba jeszcze nigdy dotąd w murach tej szkoły.

Dziś nie było u nas akademii z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości, ponieważ uroczystości zaplanowane zostały na sobotę 10 listopada 2018 r. w Domu Ludowym, gdzie do wspólnego świętowania zaproszeni zostali wszyscy mieszkańcy Średniej Wsi i Bachlawy.

FOTOGALERIA


© 2018    Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do: WEBMASTERA