Zespół Szkół Samorządowych

w Średniej Wsi


 

Udział w akcji "Szkoła do hymnu"
ogłoszonej przez MEN

W piątek 8 listopada 2019 r. Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi, podobnie jak wiele innych szkół w całej Polsce, włączył się do ogólnopolskiej akcji ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "Szkoła do hymnu", której celem było zaśpiewanie w jak największej ilości szkół w naszej ojczyźnie o tej samej godzinie wszystkich czterech zwrotek polskiego hymnu narodowego - "Mazurka Dąbrowskiego".

Tego dnia wszyscy uczniowie przyszli do szkoły odświętnie ubrani i przez pierwsze lekcje z niecierpliwością oczekiwali wyznaczonej godziny. Wkrótce po rozpoczęciu czwartej lekcji przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej i nauczyciele zebrali się na dolnym korytarzu, by punktualnie o 11.11 rozpocząć potężny śpiew naszego hymnu narodowego przy akompaniamencie granym przez nauczycielkę plastyki panią Elżbietę Benewiat.

Tego dnia nie było w naszej szkole akademii, gdyż przygotowane przez szkołę uroczystości związane z świętem Odzyskania Niepodległości odbędą się w najbliższą niedzielę 10 listopada 2019 r. w świetlicy Domu Ludowego, gdzie do wspólnego świętowania zaproszeni zostali wszyscy mieszkańcy Średniej Wsi i Bachlawy.

FOTOGALERIA


© 2019    Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do: WEBMASTERA