Zespół Szkół Samorządowych

w Średniej Wsi


 

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2022 r. o godz. 11:00 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na wstępie Pan Dyrektor wygłosił krótkie przemówienie, w którym powitał serdecznie przybyłych gości, tj. przedstawicieli rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi, dzieci z przedszkola i uczniów szkoły podstawowej, po czym przedstawił krótką historię tego święta. W dalszej części podziękował nauczycielom za ich trud wkładany w pracę pedagogiczną i wychowawczą. Tego dnia Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymało czworo nauczycieli szkoły podstawowej (panie Lucyna Kolka, Krystyna Gąska, Monika Przyboś-Lipa i pan Dariusz Kotyła) oraz troje pracowników obsługi (panie Barbara Migielicz, Józefa Migielicz i pan Waldemar Leśniak). Pan Dyrektor z wielką radością ogłosił także, że jutro Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Lesko otrzyma pani Katarzyna Bereżańska.

Następnie głos zabrały panie przedstawicielki Rady Rodziców, które podziękowały pracownikom szkoły za ogromne zaangażowanie oraz życzyły wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Następnie głos zabrali uczniowie edukacji wczesnoszkolnej i szkoły podstawowej. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku Pana Dyrektora i nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. W podzięce dla wszystkich Nauczycieli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli na ręce Pana Dyrektora bukiet kwiatów.

FOTOGALERIA


© 2022    Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do: WEBMASTERA