Zespół Szkół Samorządowych

w Średniej Wsi


 

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy każdego roku 14 października, a ponieważ w tym roku dzień ten przypadał w sobotę, to uroczystość w naszej szkole odbyła się 13 października 2023 r.

Tego dnia uczniowie ZSS w Średniej Wsi zgromadzili się na sali gimnastycznej, by podziękować swoim nauczycielom i wychowawcom za ich codzienną, trudną pracę. Pan Dyrektor przywitał wszystkich zebranych gości, a także bohaterów tego dnia - nauczycieli i pracowników obsługi. Podziękował im za ich trudną i odpowiedzialną pracę, której celem jest wychowanie kolejnego pokolenia światłych i mądrych Polaków. Po odczytaniu przez panią Lucynę Kolkę życzeń dla nauczycieli nadesłanych przez Burmistrza Miasta i Gminy Lesko pana Adama Snarskiego, pan Dyrektor wręczył Nagrody Dyrektora dla wyróżniających się nauczycieli i pracowników obsługi. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców pani Joanna Giefert, która podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za ogromne zaangażowanie oraz życzyła nauczycielom wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Dopełnieniem życzeń był kosz pełen słodyczy i bukiet kwiatów złożony na ręce pana Dyrektora.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna, w której wzięli udział niemal wszyscy uczniowie naszej szkoły. Młodzi artyści wierszem i piosenką podziękowali swoim nauczycielom i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela. Po akademii wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły zostali zaproszeni przez rodziców na spotkanie przy torcie i kawie.

FOTOGALERIA


© 2023    Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do: WEBMASTERA