Zespół Szkół Samorządowych

w Średniej Wsi


 

Pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej
- klasa III

W dniu 14 maja 2026 r. uczniowie klasy III wybrali się wraz ze swoimi rodzicami, bliskimi, księdzem proboszczem, księdzem katechetą i wychowawczynią na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej, by w tamtejszym Sanktuarium podziękować Matce Bożej za Dar I Komunii Świętej. Najpierw uczniowie odświętnie ubrani w stroje komunijne uczestniczyli we mszy świętej. Potem było wspólne smażenie kiełbasy na ognisku. Następnie udaliśmy się do Przemyśla, gdzie wyszliśmy na Kopiec Tatarski, skąd podziwialiśmy panoramę miasta. Kolejnym punktem był tor saneczkowy znajdujący się na Zniesieniu, tuż obok przekaźnika telewizyjnego. Przejazd dostarczył nam mnóstwo dużo radości, uśmiechu i trochę adrenaliny. Czas szybko minął. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Średniej Wsi.

FOTOGALERIA


© 2026    Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do: WEBMASTERA