Zespół Szkół Samorządowych

w Średniej Wsi


 

Udział w obchodach gminnych rocznicy
uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Lesku

Choć przez cały kwiecień było ponuro i bardzo chłodno, maj od pierwszych dni budził nas pięknymi promieniami słońca i bezchmurnym niebem. Tak też było w niedzielę 3 maja 2026 r., kiedy uczniowie klas VI i VII, jako przedstawiciele szkoły w Średniej Wsi, uczestniczyli w gminnych obchodach rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przemarsz delegacji z kwiatami ulicami Leska rozpoczął się tuż przed godziną 13:00, gdy po zakończeniu mszy św. orkiestra dęta i poczty sztandarowe poprowadziły uczestników obchodów przed miejski ratusz, gdzie po wysłuchaniu przemówień Pana Burmistrza, Pana Przewodniczącego Rady Miasta i Pana Starosty, składano kwiaty pod Kamieniem Legionistów. Po Apelu Poległych żołnierze oddali salwę honorową. Następnie pochód udał się na Plac Konstytucji 3 Maja, gdzie delegacje złożyły kwiaty także pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki.

FOTOGALERIA


© 2026    Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi 38 - 604 Hoczew
Wszelkie uwagi dotyczące zawartości stron proszę kierować do: WEBMASTERA