Zespół Szkół Samorządowych
w Średniej Wsi
|
Wycieczka do Krosna |
Dnia 10 czerwca 2026 r. klasy edukacji wczesnoszkolnej razem ze swoimi wychowawczyniami i opiekunami wybrały się na wycieczkę do Krosna, gdzie zwiedziły Muzeum Podkarpackie. Instytucja mieści się w zabytkowym Pałacu Biskupim. Podziwialiśmy tam bogatą wystawę archeologiczną przedstawiającą dzieje osadnictwa na Podkarpaciu od epoki kamienia po wczesne średniowiecze. Zobaczyliśmy pamiątki historyczne, dzieła sztuki ukazujące dawne życie miasta oraz unikalne zbiory szkła artystycznego. Następnie udaliśmy się do sali zabaw "Coco Park". Po wspaniałej zabawie pojechaliśmy na pizzę, aby uzupełnić zapasy straconej energii. Zmęczeni, ale pełni wrażeń, wyruszyliśmy w drogę powrotną. Wycieczka była udana i na długo pozostanie w naszej pamięci.
FOTOGALERIA
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|